X
تبلیغات
زولا


امام خمینی(ره):


این وصیت نامه هایی که این عزیزان می نویسند مطالعه کنید، پنجاه سال عبادت کردید و خدا قبول کند ،یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها رو بگیرید و مطالعه کنید و فکر کنید.


(این وصیتنامه را در هیچ کجای اینترنت نمی توانید پیدا کنید-خاکی(نویسنده)از روی وصیت نامه شهید می نویسد)


پیامی آورده اند...

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»
با عرض سلام به پیشگاه حضرت حق و آقا صاحب الزمان و نائب برحقش امام خمینی و باعرض سلام به ارواح مقدس شهدای اسلام از صدر اسلام تاکنون .اینجانب وصیت نامه خود را آغاز می نمایم گرچه می دانم بعد از مدتی فراموش خواهم شد و از یادها خواهم رفت و بر من واجب است که پیام این عاشقان دین و خونین کبوتران عاشق دین و خونین کبوتران عاشق را به گوش برسانم باشد که ادای تکلیف کرده باشم ان شاءالله.
آری این عزیزان آمدند تا استواری و استقامت،شجاعت و آزاده بودن اسلام و مسلمین را به جهانیان نشان دهند که الحق نشان دادند که اماممان می فرماید : حتی رسول اکرم هم چنین اصحابی نداشتند این عزیزان آمدند تابا سوختن خود راه را بر دیگران نشان دهنده باشد که ماهم رهرو خون پاک و بناحق ریخته شان باشیم.
ای عزیزان من بیائیم همه باهم به این ریسمان الهی چنگ بزنیم و در خط خونبار خونین رنگ این عزیزان حرکت نمائیم تابه ورطه هلاکت و ضلالت و گمراهی داخل نشویم .
ای عزیزان من در خط رهبر باشید و او راتاپای جان یاری دهید . زیرا او ما را ازاین ورطه و گرداب هلاکت نجات داد.همه گوش به فرمان او باشید و به فرامین او جامعه عمل بپوشانید باشد که رستگار شوید و در جنت برین جای گیریم.
ای عزیزان من همیشه رضای خدا را طلب کنید و در رسیدن به رضای او کوشش نمائید.دل عزیز اماممان  را بانق زدن وتخطی وخیانت  به خون شهدای مان نرجانید.باضد انقلاب سخت مبارزه کنید و سعی کنید که جاذبه داشته باشید و آنها را به سوی اسلام راهنما باشید .
گرچه خودم نبودم ولی شما باشید تا بدین وسیله مشتی محکم به دهان یاوه گویان شرق وغرب زده باشید و بافساد و فحشا شدیدا مقابله کنید که عاملین رکود جامعه اسلامی ما اینانند.
(بقیه وصیت شهید برای خانواده شان است واز نوشتن صرف نظر میکنم)تاریخ : 1394/04/12 | 00:49 | نویسنده : خاکی | نظرات (1)